Author: s***3
Date:
Review: Wow very jice i really like it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ thank you SHEIN 💕💕💕💕💕
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Price: HK$15.00
| Material | Polyamide |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Beige |
| Type | Leg Band |
| 長度 | 75 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 高度 | 0.2 cm |
| SKU | sb2311305880315549 |
Brand Name: VBOSI
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/VBOSI-sc-0142104690.html
Quality: 5353264 people said the quality is very good!
Author: s***3
Date:
Review: Wow very jice i really like it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ thank you SHEIN 💕💕💕💕💕
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Author: d***e
Date:
Review: Awesome thank you Shein
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Author: M***e
Date:
Review: Easy nd comfy to use
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Author: h***y
Date:
Review: Loved it the fabric is good and patrons is amazing worth it Great quality Great for after party
顏色: 米色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.